U-beugel M10 120x120 mm
Artikel Nr.:
3574
Prijsweergave
Omschrijving
U-beugel welke gebruikt wordt om b.v. de lagerplaat vast te zetten aan de koker 120x100mm van het kokersysteem
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3574 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Formaat | M10 |
| Gewicht | 0.21 kg |
Slim combineren


