Afstandhouder voor ⌀ 140 mm kabelschijf
Artikel Nr.:
3722
Prijsweergave
Omschrijving
Vulbus voor de assemblage van de 140 mm kabelschijf (art nr. 3726) met inwendige maat 10 mm. Zie ook de complete geassembleerde set art nr. 8630.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3722 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Breedte | 6.7 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Binnen Diameter | 10 mm |
| Buitendiameter | 182 mm |
| Gewicht | 0.02 kg |