ProLine CND1 spiraalkabel voor opto DLH < 12.650 mm
Artikel Nr.:
4775
Prijsweergave
Omschrijving
Extra lange spiraalkabel. Het gekrulde deel van de kabel is uittrekbaar tot 7 meter (dubbel zo ver als standaard spiraalkabels) en is voorzien van een 5 meter lang vlak deel. Geschikt voor de aansluiting van het deurdoosje op extreem hoge deuren tot een dagmaat hoogte van 12650 mm. Geschikt voor optische onderloopbeveiliging. Exclusief aansluitdoosjes.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4775 |
| Spiraallengte | 1,750 mm |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 5000 mm |
| Max. deur hoogte (DMH) | 12650 mm |
| Kleur | Black |
| Product soort | Spiralcables |
| Aandrijving type | CND1 |
| Kabelaansluitzijde B | CND1 |
| Uitgetrokken lengte | 12300 mm |
| Aantal aders | 5 |
| Lengte deurbladzijde | 300 mm |
| Lengte bestuuringszijde | 5000 mm |
| Ader doorsnede | 5x0.25mm² |
| Kabelaansluitzijde | Junction Box |
| Gewicht | 0.74 kg |
Slim combineren
-
Universele deurdoos voor opto module 50 inclusief weerstand Art. Nr. 4812
Andere gerelateerde producten-
ProLine CND1 spiraalkabel voor opto DLH < 3.550 mm Art. Nr. 4771Leverbaar
ProLine CND1 spiraalkabel voor opto DLH < 6.450 mm Art. Nr. 4773Leverbaar


