Nylon ring voor LDSC verticale scharnierpen dikte = 3 mm
Artikel Nr.:
2675
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2675 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Materiaal | Nylon |
| Deur systeem | Old Pass door / Smart Connection Pass door |
| Kleur | Grey |
| Binnen Diameter | 72 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Buitendiameter | 16 mm |
| Gewicht | 0 kg |