Popnagel 4,8 x 16 mm roestvrij staal
Artikel Nr.:
2616
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2616 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 16 mm |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Deur systeem | Old Pass door |
| Type | Blind rivet |
| Dikte | 4.8 mm |
| Gewicht | 0 kg |