Staalkabel 6 mm op rol
Artikel Nr.:
3713
Prijsweergave
Omschrijving
Staalkabel 6 mm met stalen kern. Staalkabel geschikt voor de zwaardere deuren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3713 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 250000 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Max. Deur gewicht | 866 kg |
| Kabel diameter | 6 mm |
| Kern | Steel WSC |
| Gewicht | 0.14 kg |