Eindstijl dubbel T80 ISO traditioneel PVC grijs 607 mm
Artikel Nr.:
9629
Prijsweergave
Omschrijving
PVC eindstijl dubbel, geschikt voor traditioneel 80 mm panel, hoogte 607 mm. In combinatie met de extra gerelateerde PVC-onderdelen zoals: boven- en onderprofielen en de isolator voor de verticale hoeklijn. Het resultaat van het combineren van alle PVC-onderdelen van de T40-ISO zorgt voor een optimale thermische isolatie omdat er geen koudebruggen zijn. Zie ook onze S80 deur en bekijk alle andere PVC-onderdelen voor panelen van 80 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9629 |
| Paneel producent | EPCO |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Vingerklembeveiliging | No |
| Lengte | 607 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Oppervlaktebehandeling | None |
| Links/Rechts | UNI |
| Enkel/Dubbel | Double |
| Kleur | Grey |
| Paneel dikte | 80 mm |
| Paneel hoogte | 607 mm |
| Dikte | 2.8 mm |
| Gewicht | 0.67 kg |
Slim combineren

