Eindstijl dubbel T40 ISO traditioneel PVC grijs 485 mm
Artikel Nr.:
9617
Prijsweergave
Omschrijving
PVC eindstijl dubbel, geschikt voor traditioneel 40 mm panel, hoogte 485 mm. In combinatie met de extra gerelateerde PVC-onderdelen zoals: boven- en onderprofielen en de isolator voor de verticale hoeklijn. Het resultaat van het combineren van alle PVC-onderdelen van de T40-ISO zorgt voor een optimale thermische isolatie omdat er geen koudebruggen zijn. Zie ook onze ISOT40-deur en bekijk alle andere PVC-onderdelen voor panelen van 40 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9617 |
| Paneel producent | EPCO |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Vingerklembeveiliging | No |
| Lengte | 485 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Materiaal | PVC |
| Oppervlaktebehandeling | None |
| Links/Rechts | UNI |
| Enkel/Dubbel | Double |
| Kleur | Grey |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Paneel hoogte | 485 mm |
| Dikte | 2.8 mm |
| Gewicht | 0.46 kg |
Slim combineren
-
Onderprofiel voor vingerklembeveiliging panelen ISO40 PVC L = 9.150 mm Art. Nr. 9653-09150
