Hörmann stationaire plug type 2 ⌀95 mm
Artikel Nr.:
9546
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9546 |
| Brand | Hörmann |
| Industriële deur serie | 20, 30, 40, 50, 60 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 75 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| As diameter | 40 mm |
| Veerplug | Stationary plug |
| Veer formaat | 95 mm |
| Gewicht | 0.41 kg |