Hörmann bodemconsole LHR / NS rechts
Artikel Nr.:
9532R
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9532R |
| Brand | Hörmann |
| Industriële deur serie | 30, 40, 50 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 165 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Links/Rechts | Right |
| Max. Deur gewicht | 400 kg |
| Deur systeem | LS / NS |
| Gewicht | 0.69 kg |