Hörmann bodemconsole HL / VL rechts
Artikel Nr.:
9533R
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9533R |
| Brand | Hörmann |
| Industriële deur serie | 30, 40, 50 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 215 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Links/Rechts | Right |
| Max. Deur gewicht | 400 kg |
| Deur systeem | HS / VS |
| Gewicht | 0.94 kg |