Platkop inbusbout M6 x 12 mm
Artikel Nr.:
2723
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2723 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 12 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Deur systeem | Pass door / Luxe-Line |
| Formaat | M6 |
| Type | Allen bolt |
| Head size | 15 mm |
| Gewicht | 0 kg |