Eindstijl T40 Epco traditioneel dubbel 488 mm
Artikel Nr.:
3439
Prijsweergave
Omschrijving
Eindstijl dubbel, geschikt voor traditioneel paneel 40 mm, ST3, hoogte 488 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3439 |
| Geschikt voor | T40 - All ConDoor non finger safe panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; I-Series, H-Series / Italpannelli; STD / Kingspan / Hoesch / Marcegaglia / Metecno |
| Paneel producent | EPCO |
| Residentieel / Industrie | IND |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Vingerklembeveiliging | No |
| Lengte | 488 mm |
| Breedte | 156 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Links/Rechts | UNI |
| Enkel/Dubbel | Double |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Paneel hoogte | 488 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Gewicht | 0.8 kg |