Eindstijl S40 Epco vingerklembeveiliging links roestvrij staal 500 mm
Artikel Nr.:
4601L
Prijsweergave
Omschrijving
RVS Eindstijl enkel links, geschikt voor ST9V, vingerklembeveiliging, Epco paneel 40 mm, hoogte 500 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4601L |
| Geschikt voor | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-series / Italpannelli; APZ, EI series |
| Paneel producent | EPCO |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Vingerklembeveiliging | Yes |
| Lengte | 500 mm |
| Breedte | 78 mm |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Oppervlaktebehandeling | None |
| Links/Rechts | Left |
| Enkel/Dubbel | Single |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Paneel hoogte | 500 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Gewicht | 0.52 kg |