Bocht 60° Daklijn volgend 27,5°/ LS-30° rechts
Artikel Nr.:
4222R
Prijsweergave
Omschrijving
Stalen bocht geschikt voor industriële railsets, met tromp/Smart connection. Voor LPS of NS, HS systeem met verschillenden DLV (daklijnvolgend). Bocht R392.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4222R |
| Residentieel / Industrie | IND |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 761 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Links/Rechts | Right |
| Straal | 392 mm |
| Bocht grootte | 60° |
| Gewicht | 1.55 kg |