Cube zijscharnier onderkant 610 mm rechts
Artikel Nr.:
4727
Prijsweergave
Omschrijving
Onderste deel van het Cube zijscharnier. Uitvoering binnen rechts. Alleen voor de topsectie indien de Cube uit 8 secties bestaat.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4727 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 610 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Links/Rechts | Right |
| Deur systeem | CUBE |
| Gewicht | 1.58 kg |
Slim combineren
