Crawford onderste rolhouder rechts
Artikel Nr.:
96008
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 96008 |
| Brand | Crawford |
| Door series | 342 / 542 / 1042 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 108 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Links/Rechts | Right |
| Max. Kabel diameter | 5 mm |
| Gewicht | 0.12 kg |