Kabelbinder 2,5 x 98 mm
Artikel Nr.:
7214
Prijsweergave
Omschrijving
Kabelbinder, geschikt voor diverse doel einden zoals het bij elkaar binden van de TS100staalkabels van ERA sets
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 7214 |
| Residentieel / Industrie | RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 98 mm |
| Breedte | 2.5 mm |
| Kleur | Black |
| Type | Cable tie |
| Gewicht | 0 kg |