Bodemrubber Loopdeur drempel
Artikel Nr.:
3080
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3080 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Breedte | 28.5 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Type | Bottom seal |
| Deur systeem | Old Pass door |
| werkende hoogte | 2 mm |
| Gewicht | 0.26 kg |
Slim combineren
-
Drempel loopdeur profiel geanodiseerd L = 5.200 mm Art. Nr. 2164-05200
Drempel loopdeur profiel geanodiseerd L = 7.100 mm Art. Nr. 2164-07200
