Middenlagerplaat open CS = 152 mm
Artikel Nr.:
3273
Prijsweergave
Omschrijving
Deze open middenlagerplaat zonder lager wordt gebruikt om de as te ondersteunen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3273 |
| Hartmaat | 152 mm |
| Residentieel / Industrie | IND |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 174 mm |
| Breedte | 164 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Links/Rechts | UNI |
| Diameter | 51.2 mm |
| Hartmaat | 152 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Gewicht | 1.13 kg |