Middenlagerplaat open CS = 127 mm
Artikel Nr.:
3272
Prijsweergave
Omschrijving
Deze open middenlagerplaat zonder lager wordt gebruikt om de as te ondersteunen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3272 |
| Hartmaat | 127 mm |
| Residentieel / Industrie | IND |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 149 mm |
| Breedte | 164 mm |
| Materiaal | Galvanised Steel |
| Oppervlaktebehandeling | Zinc plated |
| Links/Rechts | UNI |
| Diameter | 51.2 mm |
| Hartmaat | 127 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 0.78 kg |