AR6T Bovenprofiel met vin geanodiseerd L = 9.990 mm
Artikel Nr.:
2079-09990
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2079-09990 |
| Residentieel / Industrie | IND |
| Lengte | 9990 mm |
| Breedte | 39.5 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | ANO |
| Reinforcement | Reinforcement |
| Profiel type | Top |
| AR type | AR6T |
| Gewicht | 27.1 kg |