Crawford kort rol 2" 11 mm
Artikel Nr.:
96052
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 96052 |
| Brand | Crawford |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 115 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Materiaal | Nylon |
| Deur systeem | 5- track |
| As diameter | 11 mm |
| Rail formaat | 2" |
| Gewicht | 0.2 kg |